Atsiliepimai

Štai ką apie mus mano mūsų klientai:
Atsiliepimas
Arnas Šimonis and Juozas Čybas did a great job together to help make our wedding special. With the challenge of an international and bi-lingual wedding the duo kept the mood of the evening flowing perfectly with great music and games involving everyone. Arnas did a great job translating our ceremony and spoke in both Lithuanian and English perfectly so everyone could understand and take part in our special day. We highly recommend Arnas and Juozas, who are true professionals, for your wedding or events. Thank you both for your help in making our wedding truly amazing.
Greta ir Garrett Parkers
Atsiliepimas
Arno vedami renginiai visada profesionalūs, puikiai organizuoti ir nuotaikingi. Jis turi talentą sudominti, išjudinti ir įtraukti visą kolektyvą, o šmaikštūs, bet korektiški juokai visus pralinksmina, bet ne suglumina. Drąsiai rekomenduojame jį tiek įmonių renginiams, tiek asmeninėms šventėms. Dėkui jam už puikias ir įsimintinas akimirkas!
Lina Simutienė UAB "Gera dovana" komercijos vadovė
Atsiliepimas
Arnas Šimonis - puikus vedėjas ir labai džiaugiamės, kad jį pasirinkome. Tai žmogus, turintis puikų humoro jausmą, labai linksmas ir sugebantis išjudinti publiką :) Galintis patarti ir padėti. Esam laimingi, kad šis vedėjas kartu su didžėjum surengė mum tokią smagią šventę. Išbuvo su mumis iki paskutinių šventinių akordų! Tikrai rekomenduojame pasirinkti šią šaunią komandą :) Nepasigailėsite. Ačiū, Arnai! Dar susitiksime ;)
Diana ir Remigijus Sugintai
Atsiliepimas
Kuomet nusprendėme susitikti su Arnu dėl savo vestuvių vedimo, jau žinojome į ką kreipiamės. Mano žmona yra dalyvavusi Arno vedamuose teniso renginiuose anksčiau. Taipogi Arnas vedė kelių mūsų draugų vestuves. Žaidimai buvo skirtingi, kas yra svarbu, nes svečiai buvo beveik tie patys visų trijų vestuvių metu. Arnas sugeba sukurti tikrai šventinę atmosferą, įtraukia į šventės sūkurį įvairaus amžiaus žmones - buvo linksma ir tėvams, ir jaunesniems svečiams. "Neleidžia" per daug vartoti alkoholio. Prieš vestuves turėjome nuojautą, kad mūsų vestuvių vakarine dalimi bus pasirūpinta ir viskas praeis labai sklandžiai, tad nebuvo to "galvos skausmo" - ar bus ką veikt, ar nebus nuobodu ir t.t. Galiu pasakyti, Arnas pateisino mūsų lūkesčius visais 100%. Savo draugam rekomenduotume Arną, kaip šventės vedėją, pirmoje vietoje.
Ričardas ir Marija Kvietkauskai
Atsiliepimas
Vestuvės. Kai pirmą kartą susitikome su Arnu, jautėme, kad viskas turėtų būti gerai, o jei ir nebus kažkas gerai, tai svarbu, kad patys laimingi! :) Nuo pat pirmų akimirkų, kai tik atvažiavome į sodybą likome sužavėti Arno originalių įdėjų pasitinkant mus. Subtilus ir geras humoras, profesionalus ir linksmas scenarijus, nežaisti žaidimai, neįkyrus bendravimas su visais svečiais, neskatinamas alkoholio vartojimas ir prievartinių tostų sakymas, preciziškai atliktas darbas su DJ'umi. Lūkesčių Arnas nepateisino, jis juos gerojai viršyjo, patenkinti ir vaikai ir seneliai, už ką ir dėkojame jam su žmona! AČIŪ! Jeigu gyvenime (darbo šventė ar asmeninė šventė ar kita kokia šventė) prireiks vedėjo, neabejotinai skambinsiu Arnui! Gabija ir Edgaras Freitakai:))
Gabija ir Edgaras Freitakai
Atsiliepimas
Nuostabus, linksmas, bet kokį žmonių būrį suvaldantis vedėjas. Kas konkrečiai patiko? Arnas puikiai įtraukė visus mūsų vestuvių svečius į veiksmą ir nepaleido iki pat pabaigos. Žaidimai ir užsiėmimai buvo linksmi ir nebanalūs. Arnas atsižvelgdamas į mūsų pageidavimus, paruošė puikią programą
Jolanta ir Antas
Atsiliepimas
Pirmiausiai labai ačiū už nuostabią mano jubiliejaus šventę. Jis kaip vakaro vedėjas tikrai pasirūpino, kad šventėje visi svečiai jaustusi gerai. Arnas labai taktiškas, jokių įžūlių netinkamų pokštų, lanksčiai prisitaiko prie visų ir visokio amžiaus svečių. Labai patiko gintaro dulkiu ceremonija. Ačiū DJ už gera muzika. Super. Rekomenduoju!
Birutė
Atsiliepimas
Teko garbė per savo vestuves tureti tokį nuostabų vedėją Arną Šimonį! Šis žmogus nuostabiai pravedė renginį, visi šventės dalyviai išėjo kupini įspūdžių, su didžiausiomis šypsenomis ir kupini gerų emocijų! Arnas puikiai supranta ir jaučia publika, išjudina visus ir senus ir jaunus yra kupinas idejų ir gali sukurti nuostabią ir nepamirštamą šventę! Ačiū Arnui už nuostabią šventę, drąsiai galime rekomenduoti kitiems ir tikimės susitikti dar! Linkėjimai iš Maltos
Evaldas Meliauskas
Atsiliepimas
Arnai, norėjom tau labai padėkoti uz mūsų vestuvių šventės pravedimą, mūsų svečiai dar ir dabar kalba apie tavo raudonkepuraitės žaidimą :) ir aišku UNCLE JOHN :). Visiems svečiams labai patiko tavo renginio vedimas ir tavo anglų kalba yra labai gera. Jei kam reikia angliškai kalbančio renginių vedėjo - tai Arnas yra jūsų žmogus. Sėkmės tau darbuose ir būtinai tave rekomenduosiu visiems kam reikia linksmo, jauno, energingo ir šaunaus renginių vedėjo. Taip pat didelis ačiū DJ, jis buvo nuostabus ir dainos buvo nepakartojamos. Ačiū jums abiems už nuostabiai pravestą vakarą. Sėkmės.
Jurgita & Alain
Atsiliepimas
Super vedėjas, nuostabiai pravedė gražiausią šventę - išleistuves. Super žaidimai, kalba bei nepamirštami įpūdžiai pasiliks visą gyvenimą!!! Super, ačiū labai, Arnai. Sėkmės toliau vedant renginius ir manau,kad pasimatysime dar ne kartą!!
Liutauras Galinis
Atsiliepimas
Super asmenybė! Noriu padėkoti už aktyvią šventę ne tik mums (jauniesiems), bet ir svečiams :) buvo šaunu tai, kad visuomet buvo skiriamas dėmesys visiems - tiek mums jauniesiems, tiek svečiams...visi žaidimai įtraukdavo visus svečius- nuo mažesnio iki didesnio. Žaidimai/pramogos, kuriuos pravedė šventės metu buvo linksmi, aktyvus ir tikrai nematyti!!!! Tad jeigu Jums reikalingas aktyvus, savęs nestokojantis, originalus, jaunas, linksmas, lankstus, kūrybingas, simpatiškas, žodžio neieškantis bei žinantis kaip turi atrodyti FAINOS vestuvės asmuo - čiupkit Arną ir nepasigailėsit! :) AČIŪ Tau ir Tavo komandai, kad tokią svarbią dieną padarėte dar TOBULESNĘ !!! :) Tikiuosi ateityje dar turėsim švenčių!!! :)
Erika ir Roman
Atsiliepimas
Arnai, ačiū tau už puikią mūsų vestuvių šventę :) tai ko mes nespėjome padaryti paskutinę minutę, patikėjome tau - ir likome labai labai patenkinti :) Vakaras buvo linksmas, žaidimai originalūs, turėjai kantrybės net ir su pačiais smagiausiais mūsų svečiais :) ačiū, kad sutikai būti kartu su mumis :)
Rita ir Julius Mikučioniai
Atsiliepimas
Arnai, tu nepakartojamas!!! Labai ačiū už vestuvių šventės vedimą, gerą laiką ir superinę nuotaiką:) Kaip pats ir matei, buvo nemažai nevedusių porų, tai tavo numeris jau keliauja iš telefono į telefoną :)) Visi šventės svečiai tavimi sužavėti! Ačiūūūūūūū!!!
Rūta
Atsiliepimas
Ačiū Tau labai už tai,kad Mūsų vestuvės yra dar labiau įsimintinos. Ačiū,kad dar iki vestuvių greitai sureaguodavai į kiekvieną žinutę, prašymą, paklausimą. Ačiū už tokią gerą programą, žaidimus, visų šypsenas. Tai buvo Tobula, tikiuosi dar ne kartą teks susitikti ir kituose renginiuose.;] Neprarask tos ugnelės, šyosenos ir geros nuotaikos. Šaunuolis ir žinoma didžiausios rekomendacijos kitiems, kurie ieškos renginio vedėjo, nenusivilsit jei pasirinksit Arną:)
Marija ir Laurynas Mališauskai
Atsiliepimas
Puikiausias vedėjo pasirinkimas bet kokiai šventei. Linksmas, žodžio kišenėje neieškantis, išsisukantis iš bet kokios situacijos, mokantis pralinksminti bet kokio amžiaus ir būdo žmones vedėjas. Nuostabūs ir labai labai labai linksmi žaidimai, užduotys :) Labai džiaugiamės, kad mūsų šventei suteikei dar daugiau spalvų ir emocijų. Ačiū TAU LABAI. Taip pat didelis AČIŪ DJ'ui, kurio muzika privertė šokti ir linksmintis visus ligi vieno :) Buvo nepakartojama. AČIŪ JUMS ABIEMS UŽ NUOSTABIĄ ŠVENTĘ :) Tikimės kada nors dar taip smagiai pabūti :) SĖKMĖS JUMS :)
Eglė Vilutytė - Ruškienė
Atsiliepimas
Gera matyti, Arnai, kad neleidi savo talentui gesti! Tik į priekį, tu vertas visu išsakomų pagyrimų, ir ant laurų miegoti nemėgsti. Labai dėl tavęs džiaugiuosi :)
Kristina Krivickienė
Atsiliepimas
Labai noriu padėkoti Arnui už nuostabiai pravestas vestuves, kurioms žaidimai ir užduotys svečiams suteikė nepaprastai daug gerų emocijų ir padarė šią mūsų šventę nepamirštamą. Visi svečiai labai gyrė Tave Arnai už profesionalumą, organizuotumą, išradingumą todėl dar kartą labai didelis DĖKUI!!!
Mindaugas Simutis
Atsiliepimas
Linkmas žmogutis, išmanantis ir profesionaliai išpildęs savo darbą. Mūsų atžvilgiu puikiai tinkantis multikultūrinėms vestuves. Puikiai susitvarkė su būriu svečių iš įvairių šalių. Sėkmės Arnui kūrybinuose darbuose!!!
Irmantė ir Christian
Atsiliepimas
Arnai ir Juozai (Dj) visų pirma didelis AČIŪ Jums!!!! Šie vaikinai verti visų įmanomų pagyrimų, nustebino mūsų šeimą bei susirinkusius svečius savo profesionalumu, gerąją to žodžio prasme. Šilti, malonūs, linksmi žmonės sukuriantys bei palaikantys nuostabią nuotaiką bei emociją viso renginio metu. Superinė programa, žaidimai ir visa kita. Mūsų svečiai labai džiaugėsi nuostabia švente ir šių vaikinų dėka, po vestuvių teko klausytis svečių puikius atsiliepimus, kas visą šventę daro dar nuostabesnę! Be galo AČIŪ už Jūsų neįtikėtiną staigmeną kuri privertė visus neįtikėtinai nustebti :)))
Kipras Pakeltis

Rašyti atsiliepimą

Parašykite atsiliepimą apie mūsų teikiamas paslaugas: