Dalykai, kurių NIEKADA neišvysite mano vedamuose renginiuose

2015 spalio 2 d. | Nėra komentarų
Nuotrauka

Esu jaunosios kartos renginių vedėjas ir prieš pradėdamas vesti pramoginius renginius: vestuves, kitas asmenines šventes, įmonių renginius, sąskrydžius nusibrėžiau sau pagrindinius principus ko svečiai NIEKADA neišvys mano vedamuose renginiuose. Dalinuosi šiais principais su Jumis:

  1. NIEKADA neraginu išgerti. Turiu stiprų įsitikinimą, kad šventė yra tam, kad žmonės patirtų puikias emocijas ir kokybiškai praleistų vakarą. Alkoholis tam visiškai netinka, todėl savo programoje niekada neraginu išgerti. Net atvirkščiai, įtraukiu į aktyvią programą absoliučiai visus svečius, kad nebūtų nuobodžiaujančių. Tokiu būdu išlaikau aktyvią ir smagią publiką iki pat paryčių. Ir ši publika visada prisimins, kokioje nuostabioje šventėje jiems teko sudalyvauti.
  2. NIEKADA nenaudojame vulgarumų. Keiksmažodžiai, vulgarūs juokeliai, vulgarūs žaidimai, kurie nesukelia gerų emocijų, o tik gėdos jausmą dalyvaujantiems man yra nepriimtini. Mano programoje išvysite ir sudalyvausite kultūringose ir nuotaikingose pramogose įtraukiančiose visus. O apie šias pramogas svečiai puikiai atsilieps dar ilgai.
  3. NIEKADA neverčiame sakyti tostų. Esu įsitikinęs, kad už liežuvio traukiamas žmogus patiria blogų emocijų, o per prievartą ištrauktas žodis nebus nuoširdus ir apgalvotas. Savo programoje niekuomet neverčiu sakyti tostų. Jei svečiai yra pasiruošę kalbą ar tostą, jie visada prieina prie manęs ir patys paprašo jų žodį įterpti į programą. Visada prašom!

Komentarai