Ką nuveikiau gruodį! Tikiuosi Jums buvo lengviau…

2016 sausio 5 d. | Nėra komentarų
Nuotrauka

Pradėkime nuo to, kodėl taip ilgai nieko iš manęs nesulaukėte facebook‘e… Ne todėl, kad neturėčiau ką pasakyti, o todėl, kad gruodis buvo TOKS… TOKS iš didžiosios raidės neužtenka, todėl TOKS rašau visas didžiąsias raidės. TOKS, kad kiekvieną kartą sugalvojęs papo‘stinti nuotrauką, įrašą, nuorodą ar dar ką, pagalvodavau: „Arnai, atlaikykim šį gruodį, o jau tada post‘insim… :)“

Apie viską iš pradžių:

Kalėdinė beprotybė startavo gruodžio 4 dienos renginiu prieš kurį iš tiesų labai jaudinausi. Jaudinausi, nes pirmą kartą dirbau su Lietuvos VIP renginių organizatoriais – ELITAZ. Įmonės Euromonitor renginys bohemos tema Neringos restorane. Viskas sustyguota iki smulkmenų (organizatorių profesionalumas). Susitarėme, kad pirmą išėjimą darau kartu su Lindyhop šokėjais, įsimaišydamas į jų pasirodymą ir atidarymo šokio pabaigoje energingai sušunku „Good evening ladies and gentelmen!!!“ bei atidarau renginį. Viskas įvyko puikiai, lindyhop‘o šokio pabaigoje nepastebėtas infiltravausi į šokėjų pasirodymą, kartu apsukau porą ratų ir šokiui besibaigiant energingai iššokau į publiką su pirmuoju „Good evening ladies and gentelmen“ – tik… Tik, garsistai pamiršo įjungti mano mikrofoną :)) Ką gi… pradėjus vakarą be mikrofono, toliau viskas ėjosi puikiai ir gruodžio renginių maratonas buvo atidarytas su trenksmu.

Gruodžio antroji savaitė tapo išbandymu. Sekmadienį ir pirmadienį atsikvėpus po penktadienio ir šeštadienio renginių startavau ilgą savaitę:

Antradienis: Ministerijų krepšinio lygos atidarymas. Turnyro atidarymas, bei dvi įgarsintos ir komentuotos varžybos, kartu su techniniu aptarnavimu.

Trečiadienis: Danpower kalėdinis vakarėlis: Nuotaikingas protų mūšis legendiniame „Stiklių aludės“ rūsyje, be abejo, buvo reikalingas ir techninis aptarnavimas.

Ketvirtadienis: Viešųjų ryšių partneriai į Lietuvą atvežė geriausią Latvijos virtuvės šefą, kuris DINE restorane visą savaitę džiugino klientus savo firminiais patiekalais. Atidarymo renginyje nebuvo apsieita be mano paslaugų.

Penktadienis: dar vienas išbandymas – „Ukmergės Šiluma“ kalėdinis vakarėlis. Išbandymas todėl, kad dirbau vienas, o ne su kolega Juozu, kaip įprasta. Vakarėlis atlaikytas, šypsenos surinktos, jėgų liko ir šeštadienio renginiui.

Šeštadienis: privatus vakarėlis, užtrukęs itin ilgai. Tačiau, pagrindinė mūsų taisyklė išlieka – mūsų laikas Jūsų linksmybėms!

Prieššventinė savaitė prasidėjo ramiai

0 renginių iki pat ketvirtadienio, atrodė, kad galiu ramiai susitvarkyti administracinius reikalus ir laukti savaitgalio renginių, tačiau…

Lyg iš gausybės rago pasipylė skambučiai dėl vasaros vestuvių – žmonės gyvenantys užsienyje grįžo šventėms ir tuo pačiu nori susitvarkyti artėjančios vestuvių šventės reikalus. Žinodami, kad puikiai tvarkausi su “Dvikalbėmis” vetuvėmis tiesiogine to žodžio prasme „užgriuvo“ skambučiais ir susitikimais.

Po “kastrečiadieninio” protų mūšio vedimo viename Vilniaus restorane, ketvirtadienį laukė dar vienas kiek netradicinis renginys – komunikacijos agentūros “Nova Media” žurnalistams skirtas renginys – naujo “HUAWEY” telefono pristatymas. Oficialus renginys, tačiau pasistengiau įpinti ir lengvo / kultūringo humoro prieskonį.

Penktadienis! pagaliau su DJ Juozu. Pagaliau – pramoginis renginys. Pagaliau – ta sritis, kurioje esame patikrinti, ir save patikrinę bene daugiausiai kartų. Vėlgi tas pats rėžimas: aparatūros sandėlys – renginio vieta – RENGINYS – susipakavimas – aparatūros sandėlys… Ir visa tai baigėsi – 05:00.

Nieko baisaus, tačiau šeštadienio renginiui ruoštis / pakuotis / jungtis aparatūrą buvau suplanavęs jau nuo 06:30…. Teko miegą pastumti į šalį, pasijungti aparatūrą (jau be Juozo) ir pravesti bei įgarsinti Vilniaus teniso akademijos kalėdinę šventę auklėtiniams.

Atrodo vėlgi nieko baisaus, tačiau šeštadienis nesibaigė – vakare renginys!!! Po Vilniaus teniso akademijos šventės išsikrovus aparatūrą sandėlyje, palindus po gaivinančiu dušu, persirengus, užsidėjus naują varlytę iškeliavau užbaigti šios prailgusios renginių savaitės. Vilniaus krepšinio teisėjų sąjungos kalėdinis vakarėlis buvo paįvairintas nuotaikingu protų mūšiu, o tada jau užtarnautas miegas po 45 nemiegotų valandų…

Iki Kalėdų ramu…

Kad neužsitęstų šventės prieš pat Kūčias pravedžiau tradicinį trečiadieninį protų mūšį, o po šventinės antros Kalėdų dienos, išbandžiau save ir Kalėdiniame bėgime… 12 km įveikta, nors kojos prašėsi sustoti daug anksčiau 🙂

Gruodžio 29 dieną nuolatinis klientas Viliniaus kelių policija paprašė, tiesiog „Nuotaikingo vakaro“ visiems svečiams. Taip ir nutiko…

Gruodžio 30 – tradiciškas trečiadienis – Protmūšis.

Gruodžio 31 d. Naujieji sodyboje GRADIALI (Anykščių raj). Sodybos vadovai matė mūsų darbą poros vasaros renginių metu ir nusprendė, kad būtent mes galime sukurti reikiamą atmosferą Naujųjų metų sutikimui. Taip ir padarėme!

Maratonui besibaigiant:

Sausio 3 dieną laukė iššūkis – moteriškas grožio salonų tinklo kolektyvas.  Buvome pasiryžę kaip ir visada sukurti pačią geriausią nuotaiką, tačiau neslėpsiu, visą dieną kirbėjo jaudulys – kaip pavyks tai padaryti vien su moterišku kolektyvu. O pavyko puikiai! Vakarėlio pabaiga buvo numatyta vidurnaktį, tačiau įsiaudrinę šokiai tęsėsi iki 2 val. nakties. Be abejo būtų tęsęsi ir ilgiau, tačiau įmonės vadovė paprašė baigti vakarėlį – vis dėlto ryte į darbą 🙂

Šią savaitę dar laukia: Sausio 8 – antstolės Brigitos Palavinskienės kontoros šventė. Sausio 9 – privatus vakarėlis Kaune. Pasiryžę kaip ir visada sukurti pačią geriausią nuotaiką!  O tada…

Tada mes kiek pailsėsim! Nebent Jūs sugalvosite, kad nepamirštamų pramogų Jums reikia būtent dabar! Tada mes reaguosime tarsi greitosios pagalbos būrys… būrys, tiksliau, duetas, kuris į Jūsų šventės vietą atneš šypsenas, juoką, pramogas ir šokius iki ryto bet kurią savaitės dieną…

Su praėjusiomis šventėmis visus! Svarbiausia – šypsokitės, būkite drąsūs ir nerūpestingi! Geriau rytoj bus truputį  gėda, negu šiąnakt liūdna! O nuovargis,  jis netikras, jis tik mūsų galvose… Ir jį lengvai galime pažaboti… Patikėkit! Mes tai daug kartų darėme!

Nuoširdžiai Jūsų, renginių vedėjas Arnas Šimonis

Komentarai